Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Monday 4. 3.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
G5.A KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ
G1.C KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ
G2.C TEST TEST
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Brožíková Ivana .. ..
Buzková Blanka Pok -
Čemerková Šárka - - - - - - - - - - - - -
Fojtíková Veronika .. .. Mos - - - - - - - - - -
Frolík Martin .. -
Funk Roman - - .. - .. Šel - .. .. - - - -
Chlopčíková Lenka - - - .. Rat - Brw - .. - - - -
Jiříčková Hana - .. .. .. .. - - Šmu Šmu - - - -
Mráčková Lea .. - ..
Řeháčková Aneta - - .. - Pož - Mor .. .. - - - -
Sekerová Jitka - - - - - - - - - - - - -
Zegzulková Klára - ..
Zrubková Lenka .. - Kčk Šel Liš Bia Rum - - - - - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
528 Test Test
529 Test Test
Změny v rozvrzích učitelů
Adamcová Renata
3 přesun >> R O2.A (R2) na 4. hod
4 přesun << R O2.A (R2) 156 z 3. hod
Bialońová Katarína
5 supl. (Zru) TV V3.A 124
Blechová Jana
2 odpadá Č G5.A
3 navíc Č O2.A 332
Brewus Lucie
4 odpadá ŠP G5.A (Šp2)
6 supl. (Chl) TV G1.A (Dív) 343
před 9. hod dohled Dohled 1.PP (šatny)  
Brožíková Ivana
4 změna EKC O1.A (A1a) 532
před 4. hod dohled Dohled 5.NP  
Bukvaldová Vladimíra
4 navíc BES G3.C 425
Buzková Blanka
0 přesun >> TV V4.A (Dív) na 7.3. 8. hod
4 odpadá TV G3.C (Dív) zrušeno
Czerný Marek
7 odpadá A G5.A (A1b)
David Tomáš
1 odpadá D G5.A
Frolík Martin
2 přesun << M O2.A 332 z 8. hod
8 přesun >> M O2.A na 2. hod
4. - 5. les.testování
Funk Roman
0. - 12. les.Kurz
Chlopčíková Lenka
0. - 12. les.Kurz
Jiříčková Hana
0. - 12. les.Kurz
Kajzarová Denisa
3 přesun << ŠP G4.A (Šp2) 312 z 7.3. 2. hod
před 6. hod dohled Dohled 1.NP  
Koch Milan
0 přesun << BI G6.A (A1b) 338 z 19.2. 1. hod
Kubáčková Tereza
0 přesun << F G3.C 425 z 8. hod
2 supl. (Zru) F G4.A 256
3 přesun >> F G4.A na 7.3. 4. hod
6 odpadá F G5.A
8 přesun >> F G3.C na 0. hod
Kubínek Pavel
7 přesun >> IIT G2.C (Šp2) na 5.3. 1. hod
Lišaníková Martina
4 supl. (Zru) ZPV T1.C 331
7 odpadá CH G1.C
Morawiecová Lenka
6 supl. (Řeh) A T2.C (A1b) 161
8 přesun >> EKO O1.A na 7.3. 2. hod
před 7. hod dohled Dohled 5.NP  
Moskva Petra
2 supl. (Fjt) PRG T1.C (A1b) 315
4 odpadá N G5.A (N2)
před 5. hod dohled Dohled 1.NP  
Mráčková Lea
3 odpadá A G1.C (A1b)
Pokorná Martina
3 změna A G1.C (A1a)+
6 supl. (Buz) TV V1.A (R2) 264
7 odpadá A G5.A (A1a)
Požárová Daniela
4 supl. (Řeh) A G7.A (N2) 161
Ratajová Hana
2 odpadá ZSV G1.C
4 supl. (Chl) Z G3.A 202
Rumpelová Svatava
5 odpadá R G1.C (R2)
6 Dohled celá budova  
Szeligová Beata
1 odpadá Č G1.C
3 přesun << N G4.A (N2) 161 z 7.3. 2. hod
Šelong Kamil
3 supl. (Zru) TV G3.A (Chl) 002
4 odpadá Z G2.C
5 spojeno (Fun) TV G8.A (Dív) 001
8 odpadá Z G1.C
Šmuková Lucie
7 spojeno (Jiř) FIF O3.A (N2) 532
8 spojeno (Jiř) FIF O3.A (N2) 532
před 8. hod dohled Dohled 5.NP  
Šostok Libor
0 odpadá BI G1.C
5 odpadá BI G2.C
Tedová Eva
1 přesun >> M O4.A na 2. hod
2 přesun << M O4.A 349 z 1. hod
Trunkát Radim
8 přesun >> Z G4.A na 7.3. 2. hod
Zágora Marek
6 přesun << N V2.A (N2) 157 z 8. hod
8 přesun >> N V2.A (N2) na 6. hod
Zegzulková Klára
4. - 5. les.testování
Zrubková Lenka
0. - 12. les.Kurz
Native Speaker
3 změna A G1.C (A1a)+
Změny v rozvrzích tříd
G1.A
6 TV Dív 343 supluje Brw (Chl)
G3.A
3 TV Chl 002 supluje Šel (Zru)
4 Z 202 supluje Rat (Chl)
G4.A
2 F 256 supluje Kčk (Zru)
3 N N2 161 přesun << Sze z 7.3. 2. hod
3 ŠP Šp2 312 přesun << Kjz z 7.3. 2. hod
3 F přesun >> na 7.3. 4. hod
8 Z přesun >> na 7.3. 2. hod
G5.A
0. - 12. les. kurz
G1.C
0. - 12. les. kurz
G6.A
0 BI A1b 338 přesun << Kch z 19.2. 1. hod
G2.C
7 IIT Šp2 přesun >> na 5.3. 1. hod
4. - 5. les. testování
G7.A
4 A N2 161 supluje Pož (Řeh)
G3.C
0 F 425 přesun << Kčk z 8. hod
4 BES 425 navíc Buk
4 TV Dív odpadá (Buz)
4 TV Chl odpadá (Fun)
6 A R2 odpadá (Mrá)
8 F přesun >> na 4.3. 0. hod
G8.A
5 TV Dív 001 spojí Šel (Fun)
7 Ka D/2 odpadá (Řeh)
8 Ka D/2 odpadá (Řeh)
G4.C
7 Ka D/2 odpadá (Řeh)
8 Ka D/2 odpadá (Řeh)
O1.A
4 EKC A1a 532 změna Bro
8 EKO přesun >> na 7.3. 2. hod
O2.A
2 M 332 přesun << Fro z 8. hod
2 Č odpadá (Řeh)
3 Č 332 navíc Ble
3 R R2 přesun >> na 4.3. 4. hod
3 EKC N2 odpadá (Jiř)
4 R R2 156 přesun << Ada z 3. hod
4 EKC R2 odpadá (Jiř)
8 M přesun >> na 4.3. 2. hod
O3.A
6 ÚČ odpadá (Bro)
7 FIF N2 532 spojí Šmu (Jiř)
8 FIF N2 532 spojí Šmu (Jiř)
O4.A
1 M přesun >> na 4.3. 2. hod
2 M 349 přesun << Ted z 1. hod
2 TV Chl odpadá (Fun)
2 TV Dív odpadá (Jiř)
7 ÚČ N2 odpadá (Bro)
T1.C
1 ZPC A1a odpadá (Jiř)
2 PRG A1b 315 supluje Mos (Fjt)
4 ZPV 331 supluje Liš (Zru)
T2.C
6 A A1b 161 supluje Mor (Řeh)
8 A A1a odpadá (Mrá)
T4.C
0 MAP odpadá (Fjt)
1 MAP odpadá (Fjt)
V1.A
6 TV R2 264 supluje Pok (Buz)
V2.A
6 N N2 157 přesun << Zág z 8. hod
7 TV N2 odpadá (Fun)
8 N N2 přesun >> na 4.3. 6. hod
V3.A
5 TV 124 supluje Bia (Zru)
V4.A
0 TV Dív přesun >> na 7.3. 8. hod
0 TV Chl odpadá (Zru)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou