Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 29. 9.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
O3.A KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ KURZ
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Fojtíková Veronika .. .. Rub - Raš - - .. - - - - -
Funk Roman .. .. - Rum - .. - - - - - - -
Chlopčíková Lenka - - Zru .. - - Zru - - - - - -
Jiříčková Hana .. - Kle .. .. - .. - - - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Adamcová Renata
6 odpadá A V3.A (R2) zrušeno
Bialońová Katarína
3 navíc CSŘ V3.A 124
3 odpadá CSŘ V3.A (R2) zrušeno
7 odpadá PEK V3.A (R2) zrušeno
Branny Michael
7 odpadá A O3.A (N2)
Brožíková Ivana
3 přesun << EKO O1.A 332 z 7. hod
4 přesun << EKC O1.A (N2) 532 z 6. hod
4 odpadá EKO O3.A
6 přesun >> EKC O1.A (N2) na 4. hod
7 přesun >> EKO O1.A na 3. hod
Čajková Renáta
3 odpadá IT O3.A (R2)
Čemerková Šárka
0 navíc M V3.A 430
0 odpadá M V3.A (R2) zrušeno
1 odpadá M V3.A (N2) zrušeno
David Tomáš
0 odpadá Č V3.A (N2) zrušeno
1 navíc Č V3.A 430
1 odpadá Č V3.A (R2) zrušeno
Fojtíková Veronika
0. - 12. les.Kurz
Funk Roman
0. - 12. les.Kurz
Chlopčíková Lenka
0. - 12. les.Kurz
Janoszewski Tomáš
před 3. hod dohled Dohled 3.NP  
Jiříčková Hana
0. - 12. les.Kurz
Klepač Milan
1 odpadá A O3.A (R2)
2 supl. (Jiř) ZPC T1.C 411
Lišaníková Martina
0 přesun << CH G1.C (N2) 320 z 15.9. 1. hod
Mráčková Lea
7 přesun >> A T1.C (A1a) na 27.9. 3. hod
Ochman Přemysl
0 přesun >> M O4.A na 30.9. 0. hod
Požárová Daniela
2 odpadá PRÁ O3.A
3 odpadá CP V3.A (N2) zrušeno
Rajnochová Halina
1 odpadá ÚČ O3.A (N2)
Rašíková Petra
4 supl. (Fjt) PRG T1.C (A1a) 315
Rubišar Jaroslav
2 supl. (Fjt) KBP T3.C 315
Rumpelová Svatava
3 supl. (Fun) TV G7.A (Dív) 434
3 odpadá N O3.A (N2)
7 odpadá R O3.A (R2)
Szypková Marie
7 odpadá ICT V3.A (N2) zrušeno
Šmuková Lucie
5 navíc PEK V3.A 124
5 odpadá PEK V3.A (N2) zrušeno
Šostok Libor
1 přesun >> BI G2.C (Sk1) na 15.9. 0. hod
před 4. hod dohled Dohled 3.NP  
Tobolová Pavlína
před 4. hod dohled Dohled 1.PP (šatny)  
Zrubková Lenka
2 supl. (Chl) TV G3.C (Dív) 002
5 odpadá TV O3.A (Dív)
6 supl. (Chl) TV G4.A (Dív) 002
Změny v rozvrzích tříd
G4.A
6 TV Dív 002 supluje Zru (Chl)
G1.C
0 CH N2 320 přesun << Liš z 15.9. 1. hod
G2.C
1 BI Sk1 přesun >> na 15.9. 0. hod
G7.A
3 TV Dív 434 supluje Rum (Fun)
G3.C
2 TV Dív 002 supluje Zru (Chl)
O1.A
0 HZ odpadá (Fun)
3 EKO 332 přesun << Bro z 7. hod
3 TV Chl odpadá (Chl)
3 TV Dív odpadá (Jiř)
4 EKC N2 532 přesun << Bro z 6. hod
4 PUK N2 odpadá (Jiř)
6 PUK R2 odpadá (Jiř)
6 EKC N2 přesun >> na 29.9. 4. hod
7 EKO přesun >> na 29.9. 3. hod
O3.A
0. - 12. les. kurz
O4.A
0 M přesun >> na 30.9. 0. hod
1 TV Chl odpadá (Fun)
T1.C
2 ZPC 411 supluje Kle (Jiř)
4 PRG A1a 315 supluje Raš (Fjt)
7 A A1a přesun >> na 27.9. 3. hod
7 PRG A1b odpadá (Fjt)
T2.C
0 ZPC A1a odpadá (Jiř)
T3.C
1 PRG odpadá (Fjt)
2 KBP 315 supluje Rub (Fjt)
T4.C
0 DTB odpadá (Fjt)
1 TV Chl1 odpadá (Fun)
V3.A
0 M 430 navíc Čem
0 Č N2 odpadá (Dav)
0 M R2 odpadá (Čem)
1 Č 430 navíc Dav
1 Č R2 odpadá (Dav)
1 M N2 odpadá (Čem)
3 CSŘ 124 navíc Bia
3 CSŘ R2 odpadá (Bia)
3 CP N2 odpadá (Pož)
5 PEK 124 navíc Šmu
5 PEK N2 odpadá (Šmu)
6 A R2 odpadá (Ada)
7 PEK R2 odpadá (Bia)
7 ICT N2 odpadá (Szy)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou